دسته بندی نشده

استند سال 1400

استند سال نو

استند سال 1400

امسال ، استند سال 1400 با طرح گاو طراحی و تولید می شود. طرح ها و مدل های گوناگونی در فروشگاه ها وجود دارد که می توانید با ورود به لینک زیر ، انها را مشاهده کرده و سفارشات خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ثبت کنید. همچنین فراموش نکنید که اگر طرح خاصی برای استند خود در نطر دارید ، برای ما بفرستید تا بصورت سفارشی برای شما ساخته و ارسال شود.

استند سال 1400

امروزه استفاده از استند های مناسبتی ( مانند استند سال 1400 و یا هر سال دیگری) بسیار ترند شده و یکی از اجزای اصلی تکمیل کننده تم هر مناسب و مراسمی شده است. در مجموعه بُعدنو نیز انواع استند ها تولید و در کوتاه ترین زمان به مشتریان عزیز در سراسر کشور ارسال می شود.

خرید استند سال نوخرید استند سال نو

خرید استند معمولا خارج از دو حالت حضوری و آنلاین نبوده. اما در روش آنلاین مزایای زیادی شامل حال مشتریان و همینطور فروشندگان می شود. برای امسال کاربران امسال می توانند برای خرید استند سال 1400 به جای گشتن تک تک مغازه ها برای یافتن طرح مورد نظرشون ، فقط با چند تا سرچ توی گوگل ، نمونه و طرح های زیادی پیدا کرده و بدون بیرون رفتن از منزل سفارش خود را ثبت کنند.

با وجود اینکه در این فروشگاه قیمت تمامی محصولات ( استند ها و تاپر ها) به کمترین مقدار ممکن تعیین شده اند اما طرحی تخفیفی برای خرید های عمده در نظر گرفته شده. به این صورت که هر چه حجم سفارش بیشتری داشته باشید ، قیمت هر واحد استند برایتان کمتر محاسبه خواهد شد.

طرح های استند سال 1400طرح های استند سال 1400

استند هر سالی با توجه به نماد همان سال طراحی می شود. به همین ترتیب امسال طرح استند سال 1400 نیز گاو است. البته این طراحی می تواند به هزاران شکل متنوع و شیک صورت بگیرد. با وجود وجود مدل های متنوع در فروشگاه ما ، شما می توانید طرح خاص خود را برای یک استند سفارشی ارسال کنید. البته این که رنگ گاو به چه صورت باشد هم می تواند هماهنگ با تم مراسم و سفره هفت سین شما هماهنگ شود. در قسمت توضیحات هنگام ثبت سفارش می توانید هر موردی که میخواهید به صورت خاص باشد را ذکر کنید.

استند سال گاو

باتوجه به این که امسال بر طبق تقویم زودیاک سال گاو است ، خرید استند سال گاو (یا استند سال 1400) ، می تواند رنگ و رویی جدید به تم سال نوی شما بدهد. این استند می تواند در کنار سفره هفت سین قرار گیرد. گاو دومین نماد از بین 12 نماد زودیاک است که به ترتیب شامل : وش ، گاو ، ببر ، خرگوش ، اژدها ، مار ، اسب ، بز ، میمون ، خروس ، سگ و خوک می شود. همچنین هر سال برای خود یک عنصر خاص از بین پنج عنصر ( چوب، آتش، خاک، فلز و آب ) دارد. امسال یعنی سال 2021 و مصادف با سال 1400 شمسی سال گاو فلزی خواهد بود.

خرید آنلاین استند سال نو

خرید آنلاین هر محصولی همانطور که همیشه هم توضیح دادیم در زمان و هزینه ی مشتری و فروشنده تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کرده و به روند کار سهولت میبخشد. خصوصا در این حال و هوای کرونایی بهترین کار ، خرید تمامی محصولات به صورت آنلاین است. از این رو مجموعه بُعدنو نیز تمامی محصولات خود از جمله استند سال 1400 را به صورت کاملا آنلاین به فروش رسانده و به تمامی نقاط ایران ارسال می کند. تمامی ارسال ها هر هفته روز دوشنبه انجام خواهد شد.

استند طرح گاو

برای خرید استند طرح گاو ممکن است مغازه ها و سایت های زیادی را بازدید کرده باشید ، اما همچنان مدل مورد پسند خود را نیافته باشید. به منظور رفع این مشکل امکان ثبت سفارش خاص ( یا همان سفارشی) در این مجموعه میسر بوده و هزینه ی اضافی نیز نخواهد داشت ! شما می توانید به جای گشتن ساعت ها در سایت های مختلف ،  طرح مورد نظر خود را برای ما در قالب عکس بفرستید تا در کمترین زمان ممکن به شکل تاپر در محل تحویل بگیرید.

عکس استند گاو

استند با طرح گاو

طرح استند گاو

عکس استند سال 1400

مدل استند سال 1400

خرید استند سال گاو

خرید آنلاین استند با طرح گاو

استند ارزان

خرید عمده استند سال 1400

خرید عمده استند سال گاو

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =