تم تولد

خرید تاپر ولنتاین

تاپر ولنتاین

خرید تاپر ولنتاین

با ترند شدن تاپر ها ، یکی از بهترین و مدرن ترین روش ها برای تکمیل تم و کانسپت مراسم هایی مانند ولنتاین ، خرید تاپر ولنتاین شده است. همانطور که می دانید امروزه تاپر ها تا حد بسیار زیادی جایگزین شمع ها و تمام اشیاء تزئین کننده روی کیک شده اند. که البته این موضوع نیز به سبب فواید و مزیت های زیاد تاپر ها می باشد. در مجموعه بُعدنو تمامی انواع تاپر ها ، از جمله تاپر ولنتاین در مدل های مختلف موجود است که با ورود به فروشگاه قادر به مشاهده ی تمامی مدل ها خواهید بود. در صورت انتخاب تعداد مورد نیاز و مشخص کردن رنگ نیز قیمت برایتان محاسبه خواهد شد. همچنین به خاطر داشته باشید که اگر مدل خاصی مد نظر دارید که در بین مدل های موجود در فروشگاه موجود نباشد ، می تواند طرح خود را برای ما ارسال کرده تا ما در کمترین زمان ممکن به صورت تاپر برای شما ارسال کنیم. 

تاپر ولنتاین

از جمله مزیت های استفاده از تاپر ولنتاین می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • خاصیت شمع بودن شمع ( در اکثر مواقع اگر مشتاق به تزئین روی کیک باشیم، باید علاوه بر شمع ، از اشیاء تزئینی نیز در کنار آن استفاده کنیم. اما از آنجایی که تاپر ها می توانند همزمان هم شمع  باشند و هم به ساده تر بودن کیک و هم به تزئین شیک و مدرن آن کمک کنند، دیگر نیازی به شمع نخواهیم داشت. به این منظور کافیست تا هنگام ثیت سفارش این موضوع را در قسمت توضیحات ذکر کنید.
  • ترند بودن تاپر ها ( به دلیل شیکی و تا حدودی جدید بودن این دسته از لوازم تزئینی ، اخیرا مورد توجه زیادی قرار گرفته اند.)
  • تکمیل کردن تم مجلس ( امروزه معمولا هر مجلس و مراسمی دارای تم خاصی است که تمامی لوازم موجود در مراسم را با توجه به آن تم انتخاب می کنند. با استفاده از تاپر می توان شمع و کیک را به تم اضافه کرده و با کانسپت مراسم هماهنگ کنید. )
  • در اخر نیز باید بگویم که در این مجموعه هیچ محدودیتی از نظر مدل ها وجود ندارد و شما می توانید تاپر ولنتاین مورد نظر خود را به صورت سفارشی طراحی کنید و از جمله ، نماد یا تاریخی که برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است در طراحی استفاده کنید. سپس طرح را برای ما ارسال کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت تاپر تحویل بگیرید.
  •  

تاپر ولنتاین

خرید آنلاین تاپر ولنتاین

خرید آنلاین تاپر ولنتاین نیز یکی از روش های خرید تاپر ولنتاین است که اگر دقیق تر نگاه کنیم از هر جهت مناسب تر و به صرفه تر از خرید حضوری می باشد. در ادامه خرید تاپر ولنتاین به روش حضوری و آنلاین را مقایسه خواهیم کرد :

  • در خرید حضوری شما باید زمانی را صرف بیرون رفتن و گشتن در مغازه ها و فروشگاه ها کنید. با این وجود ممکن است نتوانید فروشگاه های زیادی را بگردید. اما در خرید آنلاین شما می توانید در هر زمانی از شبانه روز که مساعد بودین اقدام به سرچ در گوگل کرده و سایت های زیادی که  دارای تاپر هستند را مشاهده و اقدام به خرید تاپر ولنتاین کنید. ( در خرید حضوری شما باید در ساعاتی که مغازه ها هنوز باز هستند به آنها مراجعه کنید اما در خرید آنلاین همچین دغدغه ای نخواهید داشت!)
  • همچنین محدودیت مکانی نیز وجود نخواهد داشت و هزینه های رفت و امد نیز به صفر می رسد. برای خرید تاپر ولنتاین و یا دریافت آن لازم نیست به جایی بروید. بلکه در هر مکانی که بخواهید می توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت کرده و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.
  • عدم وجود محدودیت در طرح ها برای خرید آنلاین تاپر ولنتاین نیز مورد دیگر است که در بالا کاملا توضیح داده شده است.

خرید آنلاین تاپر ولنتاین

قیمت تاپر ولنتاین

یکی از مسائلی که در خرید تاپر ولنتاین همیشه برای مشتریان ( چه حضوری و چه آنلاین) حائز اهمیت بوده و هست ، قیمت تاپر ولنتاین و البته دریافت تخفیف است ! خوشبختانه در این مجموعه نه تنها تاپر ولنتاین بلکه تمامی انواع تاپر ها و استند ها با مناسب ترین قیمت ها به فروش می رسند. اما علاوه بر این مورد ، هر تاپر دارای 3 قیمت متفاوت است. به این شکل که هرچه حجم سفارش بیشتری داشته باشید ، قیمت هر واحد برای شما کمتر محاسبه خواهد شد. این موضوع می تواند مزیت بزرگی برای فروشگاه های تم تولد و مراسم ، قنادی ها و شیرینی فروشی ها باشد که به صورت عمده اقدام به خرید تاپر ولنتاین می کنند.

قیمت تاپر ولنتاین

انواع تاپر ولنتاین

عکس تاپر ولنتاین

طرح تاپر ولنتاین

تاپر ولنتاین 2021

تاپر valentine

خرید تاپر valentine

خرید آنلاین تاپر valentine

انواع تاپر valentine

تاپر ولنتاین چیست

تاپر ولنتاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + یک =