خرید آنلاین تاپر کیک

خرید آنلاین تاپر کیک یکی از بهترین روش ها برای تهیه تاپر کیک مورد نظر در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه می باشد. با پیشرفت روز افزون فناوری بیشتر فعالیت ها به صورت آنلاین صورت می گیرد که این موضوع نیز مزایای زیادی همچون صرفه جویی در وقت و هزینه دارد.

برای مثال برای خرید تاپر کیک به صورت حضوری باید تایمی را برای بیرون رفتن از خانه و صرف گشتن مغازه های مختلف کنید تا بتوانید تاپر مورد نظر خود را پیدا کنید. علاوه بر خستگی و تایمی که صرف کردین ، هزینه های راه نیز هر چند ناچیز، اما وجود دارند.

همچنین شما نمی توانید هر ساعتی از شبانه روز که مساعد هستید به مغازه ها برای خرید بروید ! اما با خرید آنلاین تاپر کیک ، شما آزاد هستید تا در هر ساعت از شبانه روز که مساعد هستید و در هر مکانی که هستید ، از اینترنت سفارش بدهید و همچنین برای دیدن مدل های مختلف نیاز به گشتن مغازه های مختلف نبوده و تنها با چند سرچ ساده در گوگل می توانید صد ها مدل مختلف را دیده و خرید کنید !

تاپر کیک سالگرد ازدواج

تاپر کیک ساگرد ازدواج یکی از محبوب ترین انواع تاپر ها است که انواع مختلف آن در مجموعه بُعدنو، در طرح بندی ، رنگ بندی و سایز های متفاوت موجود می باشد. امروزه استفاده از تاپر برای تزئین روی کیک و همچنین به عنوان شمع بسیار ترند شده و تا حد زیادی جایگزین استفاده از شمع شده است.

 چرا که علاوه بر داشتن کارایی شمع و آرایی به طور همزمان ، دوام بیشتری نسبت به شمع داشته و حتی می تواند بعنوان یک یادگاری کوچک از سالگرد ازدواجتان باقی بماند.

انواع تاپر روی کیک

برای مشاهده انواع تاپر روی کیک می توانید به فروشگاه مجموعه بُعدنو مراجعه کرده و با انتخاب دسته بندی مناسب ، انواع تاپر روی کیک را مشاهده کرده و حتی اقدام به خرید آنلاین تاپر کیک کنید. تمامی سفارش های ثبت شده در این مجموعه در کمترین زمان به سراسر کشور ارسال می شود.

تاپر کیک سالگرد ازدواج

تاپر کیک دخترانه

با ورود به بخش تاپر کیک دخترانه می توانید از بین تعداد زیادی مدل که در سایت مجموعه بُعدنو وجود دارد یک انتخاب مناسب داشته باشید. تاپر هایی با رنگ های روشن و صورتی ، تاپر های عروسکی ، باربی و… می توانند بهترین انتخاب برای یک کیکی دخترانه باشند. همچنین اگر طرح خاصی مد نظر دارید که در نمونه های فروشگاه وجود نداشت ، می توانید با ارسال عکس طرح برای ما ، در کمترین زمان ممکن آن را به صورت تاپر تحویل بگیرید.

تاپر کیک پسرانه

تاپر کیک پسرانه نیز همانند تاپر کیک دخترانه دارای دسته بندی جداگانه ی خود در مجموعه بُعدنو بوده که برای مشاهده می توانید به بخش مربوطه مراجعه کنید. کلیه ی تاپر های فوتبالی و … نیز در این دسته بندی گنجانده شده اند. علاوه بر تاپر های موجود در فروشگاه ، شخصیت کارتونی مورد علاقه ی کودکان نیز می تواند انتخاب مناسبی برای تاپر روی کیک باشد.

خرید آنلاین تاپر کیک ، همچنین سفارش تاپر با طرح خاص خودتون ، برای تمامی مدل ها با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در این مجموعه در کوتاه ترین زمان امکان پذیر است.

تاپر کیک سگ های نگهبان

تاپر کیک سگ های نگهبان به دلیل محبوبیت این شخصیت های کارتونی نیز از پر طرفدار ترین تاپر های کیک بین کودکان است. از آنجایی که تاپر ها جزئی از تم مراسم ( تولد ، نامزدی و…) هستند ، بهتر است که با ان هماهنگی لازم را داشته باشند. اگر تم مراسم شما هم ( که می تواند تولد فرزند عزیزتان باشد ) ، سگ های نگهبان است ، می توانید از تم خود عکس فرستاده تا مطابق با آن مناسب ترین تاپر های برای شما طراحی و فرستاده شود. به این ترتیب شما نیز خرید آنلاین تاپر کیک انجام داده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید.

تاپر کیک عقد

تاپر کیک عقد نیز مانند دیگر تاپر ها دارای مدل ، جنس و سایز های متفاوتی است. برای یک انتخاب مناسب میتوانید ابتدا تاپر های مناسبتی مربوط به مراسم عقد را مشاهده کرده و سپس تاپر های دسته بندی عاشقانه را. چرا که این دسته از محصولات نیز می توانند برای مراسم های عقد مناسب باشند.

در مرحله ی اخر نیز اگر باز هم به نتیجه ای برای انتخاب از بین مدل های موجود نرسیدید ، میتوانید طرح خاص خود را خودتان طراحی کرده و یا از سایت هایی همچون پینترست دانلود کرده و برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان و با بهترین قیمت تاپر کیک مورد نظر را برای شما ارسال کنیم.

تاپر کیک سگ های نگهبان

فروش عمده تاپر کیک

فروش عمده تاپر کیک نیز یکی از روش های خرید آنلاین تاپر کیک است. اگر شما هم فروشگاه تم تولد و یا قنادی و شیرینی فروشی دارید ، خرید عمده می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد. به این جهت کافیست تا وارد فروشگاه شده ، مدل های مختلف مورد پسند و تعداد مورد نیازتان را مشخص کرده تا قیمت نیز برای شما محاسبه شود. در این مجموعه هرچه حجم سفارش بالاتر باشد ، قیمت کمتری برای هر واحد محصول برایتان محاسبه خواهد شد.

استند تاپر کیک

در کنار خرید آنلاین تاپر کیک نیز می توانید استند های مناسبتی مورد نظر خود را در این مجموعه سفارش دهید. چرا که انواع استند تاپر کیک و استند های مناسبتی در این فروشگاه موجود بوده و در صورتی که طرح خاصی مد نظر داشته باشید نیز همانند تاپر ها ، امکان طراحی خاص برای استند ها وجود دارد.

تاپر تولد

تاپر کیک عاشقانه

یکی از پرکاربرد ترین انواع تاپر ها ، تاپر کیک عاشقانه است که می تواند در انواع مراسم ها و میهمانی ها به عنوان تزئین روی کیک و همینطور شمع مورد استفاده قرار بگیرد. مراسم هایی همچون سالگرد ازواج ، نامزدی ، عقد و عروسی و….

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به صفحه های زیر مراجعه کنید :