دسته بندی نشده

تاپر کیک سالگرد ازدواج

تاپر کیک سالگرد ازدواج

تاپر کیک سالگرد ازدواج

تاپر کیک ساگرد ازدواج یکی از محبوب ترین انواع تاپر ها است که انواع مختلف آن در مجموعه بُعدنو ، در طرح بندی ، رنگ بندی و سایز های متفاوت موجود می باشد. امروزه استفاده از تاپر برای تزئین روی کیک و همچنین به عنوان شمع بسیار ترند شده و تا حد زیادی جایگزین استفاده از شمع شده است. چرا که علاوه بر داشتن کارایی شمع و آرایی به طور همزمان ، دوام بیشتری نسبت به شمع داشته و حتی می تواند بعنوان یک یادگاری کوچک از سالگرد ازدواجتان باقی بماند.

برای مشاهده انواع مدل های موجود از تاپر کیک ساگرد ازدواج و اطلاع از قیمت ها می توانید از طریق لینک زیر وارد فروشگاه شوید.

تاپر کیک تولدتاپر کیک تولد

تاپر کیک تولد نیز امروزه هم به عنوان شمع و هم به عنوان بخشی ماندگار از تم تولد مورد استفاده قرار می گیرد که خصوصا طی دو سال اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این دسته از تاپر ها نیز مانند تاپر کیک سالگرد ازدواج ، دارای دسته بندی های زیادی است که مهمترین آنها عبارتند از :

  • تاپر کیک دخترانه

در صورتی که در پی یافتن یک تاپر کیک دخترانه مناسب برای روی کیک خود هستید ، بهتر است قبل از هر چیزی سن فرد مورد نظر و سپس سلیقه ی او در رنگ ها را در نظر بگیرید. به این ترتیب اگر خردسال باشد ، می توانید از بین تاپر های عروسکی و یا شخصیت های کارتونی یک تاپر مناسب انتخاب کنید.

  • تاپر کیک پسرانه

برای انتخاب تاپر کیک پسرانه نیز میتوانید همانطور که برای تاپر کیک دخترانه گفته شد عمل کنید. برای مشاهده نمونه تاپر های دخترانه و پسرانه و همچنین تاپر کیک تولد می توانید از طریق لینک زیر وارد فروشگاه شوید.

 

تاپر کیک چیست ؟تاپر کیک چیست ؟

معنی لغوی تاپر به اصلاح ساده تر به چیزی گفته می شود که روی ( بالای ) محصول نهایی ( کیک یا هر چیز دیگر…) قرار می گیرد. در مجموعه بُعدنو انواع تاپر کیک و استند های مناسبتی با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت ، تولید و به سراسر ایران عرضه میشوند. تاپر کیک در واقع می تواند بهترین راه تزئین کیک باشد. چرا که علاوه بر آراستن آن ، نشان دهنده ی موضوع مراسم نیز می باشد. تاپر ها دارای انواع مختلفی هستند : تاپر کیک سالگرد ازدواج ، تاپر کیک تولد ، تاپر نامزدی و…..

به خاطر داشته باشید که اگر در هر دسته بندی ای نتوانستید تاپر مورد پسند خود را پیدا کنید و یا اگر طرح خاصی مد نظر دارید ، می توانید طرحتان را در قالب عکس برای مجموعه ما ارسال کرده و با کمترین قیمت و در کمترین زمان به صورت تاپر تحویل بگیرید.

 

تاپر سالگرد ازدواجتاپر سالگرد ازدواج

تاپر سالگرد ازدواج ( تاپر کیک ساگرد ازدواج ) می تواند علاوه بر طرح های موجود در فروشگاه ها ، طرح خاص خودتان باشد. بدین صورت که حروف اختصاری اسم شما و همسرتان و یا نمادی باشد که معنای خاصی برای شما دارد. همچنین استفاده از اعداد تاریخ سالگرد ازدواجتان در تاپر نیز ، می تواند ایده ی خاص و جالبی باشد که می توانید در این مجموعه در کمترین زمان و با کمترین قیمت عملی کنید.

 

انواع تاپر کیکانواع تاپر کیک

انواع تاپر کیک در این مجموعه مانند تاپر کیک سالگرد ازدواج موجود است که با ورود به فروشگاه از طریق لینک زیر می توانید تمامی آن ها را مشاهده کرده و تاپر مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین با انتخاب تاپر کیک مورد نظر و مشخص کردن تعداد مورد نیازتان ، قیمت نیز مشخص می شود.

 

قیمت تاپر کیکقیمت تاپر کیک

قیمت تاپر کیک با توجه به متغیر های زیادی مشخص می شود و به این صورت نیست که بگوییم قیمت تاپر کیک ساگرد ازدواج X تومان و قیمت تاپر کیک تولد Y تومان است. جنس و سایز تاپر ، اصلی ترین مشخصه ها در تعیین قیمت تاپر کیک هستند. در مجموعه بُعدنو نیز بعد از انتخاب تاپر و تعیین تعداد مورد نظر ، قیمت برایتان تعیین می شود. چرا که در این مجموعه سه نوع روش محاسبه قیمت ( قیمت تکی ، قیمت 1 تا 10 جین ، قسمت 10 جین به بالا ) مختلف وجود دارد و با توجه به میزان حجم سفارش شما ، کم یا زیاد می شود.

ساخت تاپر کیک

ساخت تاپر کیک با توجه به مشخص شدن جنس تاپر  و پس از طراحی اولیه شروع می شود. همانطور که پیش تر هم توضیح دادیم مثلا برای طراحی تاپر کیک سالگرد ازدواج ، ابتدا لازم است تا طرح روی کاغذ آورده شود و سپس بقیه مراحل. برای انجام مراحل بعدی نیز با توجه به این که تاپر شما خوراکی باشد یا خیر ، لوازم خاص خود را احتیاج دارد. برای ساخت تاپر های خوراکی مانند تاپر های شکلاتی ، انجام مراحل با لوازم موجود در منزل نیز گاها ممکن است.

 ولی در صورت احتیاج به تاپر های غیر خوراکی احتیاج به دستگاه ( برش لیزری و…) و مواد اولیه خواهد بود که تهیه ی آنها صرفا برای تولید یک تاپر فکر منطقی و عاقلانه ای نخواهد بود. از این رو خرید از یک فروشگاه می تواند بهترین گزینه باشد.

تاپر فوندانتتاپر فوندانت

تاپر فوندانت نیز یکی دیگر از انواع تاپر های خوراکی است که می تواند بعنون تاپر کیک سالگرد ازدواج مورد استفاده قرار بگیرد.  با وجود محبوبیت بالای فوندانت برای پوشاندن روی کیک و آراستن آن ، گزینه مناسبی برای استفاده به عنوان تاپر کیک نخواهد بود. چرا که هم ماندگاری نداشته ( بر خلاف تاپر های دیگر که می توانید آن ها را به عنوان یادگاری نگهداری کنید ) و هم نهایتا بعد از برش کیک دور انداخته می شود ، چرا که با وجود خاصیت خوراکی بودنش مزه ی جالب و دلچسبی ندارد !

 

تاپر کیک

همانطور که در بالا اشاره شد و شما هم در جریان هستید ، تاپر کیک دیگر جای شمع و دیگر لوازم ترئینی روی کیک را گرفته است. چرا که کارایی شمع و آراستن کیک را به طور همزمان انجام داده ، قیمت مناسبی دارد و انتخاب بسیار شیکی نیز است. همچنین اگر تاپر ها ، مثلا تاپر کیک سالگرد ازدواج به درستی انتخاب شوند ، می توانند بخشی از تم و کانسپت مراسم شوند !

تاپر کیک

 

 

خرید آنلاین تاپر کیک

استند تاپر کیک

 قیمت تاپر فوندانت

آموزش تاپر کیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پانزده =