تاپر happy birthday

تاپر happy birthday، یکی از محبوب ترین انواع تاپر ها است. در مجموعه بُعدنو نیز تعداد زیادی از مدل های مختلف تاپر happy birthday موجود است که با ورود به فروشگاه ( از طریق دکمه ی زیر ) ، قادر به مشاهده نمونه ها و ثبت سفارش خواهید بود.

همواره توجه داشته باشید که اگر از بین نمونه های موجود در فروشگاه ، تاپر مورد پسند خود را پیدا نکرده و یا طرح خاصی را مد نظر دارید ، می توانید با ارسال طرح ( در قالب عکس) برای ما ، آن را بصورت تاپر در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

 

خرید تاپر کیک

 

با توجه به پیشرفت روز افزون فناوری ، خرید تاپر کیک نیز آسان تر شده و بصورت آنلاین هم صورت می گیرد.  از این رو مجموعه بُعدنو بر آن شد تا انواع تاپر کیک ( مانند تاپر happy birthday ) را بصورت آنلاین و با بهترین شرایط در سراسر ایران به فروش برساند. برای مشاهده ی انواع تاپر ها در این مجموعه به لینک زیر مراجعه کنید.

تاپر کیک پسرانه

 

تاپر کیک پسرانه نیز می تواند در دسته بندی تاپر happy birthday قرار گیرد. برای انتخاب یک تاپر کیک پسرانه مناسب باید به سن و البته سلیقه فرد توجه کرد. در صورتی که برای فردی با سن پایین قصد خرید دارید ، استفاده از شخصیت کارتونی مورد علاقه و یا رنگ مورد علاقه اش می تواند در انتخاب به شما کمک کند.

 

تاپر کیک نامزدی

تاپر کیک نامزدی یک دسته بندی کاملا جداگانه از تاپر happy birthday است. برای تزئین کیک نامزدی می  توانید از دسته بندی های تاپر کیک عقد ، تاپر کیک عاشقانه و همچنین تاپر کیک نامزدی استفاده کنید.

 همچنین اگر طرح خاصی مد نظر دارید مانند حروف اختصاری اسم خودتان و یا یک جمله ی خاص و…. می توانید طرح خود را برای ما ارسال کنید. در مجموعه بُعدنو  تمامی طرح ها در کمترین زمان به تاپر با سایز درخواستی مشتری تبدیل شده و با کمترین هزینه به محل مورد نظر ارسال می شود.

 

 

قیمت تاپر کیک

قیمت تاپر کیک با توجه به جنس و سایز آن تعیین می شود. اما به طور کلی در مجموعه بُعدنو با توجه به شرایط کنونی اقتصادی قیمت ها بسیار مناسب تعیین شده که با ورود به فروشگاه و انتخاب تاپر مورد نظر خود و مشخص کردن تعداد لازم ، قادر به مشاهده قیمت ها خواهید بود.

 برای مشاهده نمونه های تاپر happy birthday، تاپر کیک تولد ، تاپر کیک نامزدی ، تاپر کیک عقد و…. نیز می توانید به فروشگاه مراجعه کنید.

 

تاپر دخترانه
تاپر فوندانت

 

شمع happy birthday

استفاده از شمع happy birthday  در کنار تاپر happy birthday ، مسلما کمک شایانی به حفظ کانسپت تولد شما می کند. هماهنگی تاپر کیک نیز با تم تولد باعث بیشتر شدن این هارمونی خواهد شد.

برای مشاهده ی نمونه های تاپر happy birthday میتوانید با استفاده از دکمه زیر وارد بخش مربوطه شوید.  همچنین در نظر داشته باشید که در این مجموعه می توانید تمام تاپر ها رو به صورت شمع سفارش بدهید. برای این کار کافیست تا هنگام ثبت سفارش در توضیحات قید کنید.

 

ساخت تاپر کیک

ساخت تاپر کیک نیز با توجه به جنس و مدل تاپر مورد نظرتان دارای مراحل مختلفی است. مرحله ی اول که مهمترین مرحله است طراحی تاپر مورد نظر است که باید با توجه به مناسبت مورد نظر طراحی شود. مثلا برای ساخت یک تاپر happy birthday می توانید از اسم شخص مورد نظر هم در آن استفاده کنید و یا در رنگ بندی آن از رنگ های مورد علاقه او استفاده کنید.

اما بطور کلی لازم است بدانید که مراحل ساخت تاپر ، پس از طراحی ، با توجه به جنس تاپر مشخص می شود. برای مثال اگر قصد ساخت یک تاپر خوراکی از جنس شکلات ( تاپر شکلاتی) دارید ، با لوازم موجود در خانه نیز می توانید این کار را انجام دهید.

و اما اگر قصد دارید تا یک تاپر محکم و ماندگار بسازید ، بهترین راه خرید از یک فروشگاه معتبر است. حتی اگر طرح خاصی مد نظر دارید که در هیچ فروشگاهی یافت نمی شود ، می توانید طرح خود را برای بُعدنو ارسال کرده و طی کمترین زمان در قالب تاپر تحویل بگیرید.

تاپر تولد

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به صفحه های زیر مراجعه کنید :

تاپر کیک

تاپر

تاپر ولنتاین

خرید آنلاین تاپر کیک