دسته بندی نشده

تاپر مبعث پیامبر

تاپر مبعث پیامبر

تاپر مبعث پیامبر

تاپر مبعث پیامبر یکی دیگر از محصولات تولید شده در مجموعه بُعدنو است که برای مراسم های مذهبی و به خصوص جشن مبعث رسول اکرم مورد استفاده قرار می گیرد. برا مشاهده تاپر های دسته مذهبی و اطلاع از قیمت ها به لینک زیر مراجعه کنید.

تاپر مذهبی

همچنین به خاطر داشته باشید که اگر طرح و یا متن خاصی مد نظرتان باشد ، می تواند با ارسال طرح یا توصیف طرح خود ، تاپر سفارشی تان را بدون پرداخت هزینه اضافی ، درب منزل تحویل بگیرید. ( هزینه ی جداگانه بابت تاپر های دارای طرح سفارشی دریافت نمی شود! )

 

تاپر مبعث پیامبرتاپر مذهبی

تاپر مذهبی یکی از دسته بندی های محصولات مجموعه بُعدنو است که تمامی تاپر های مربوط به مراسم های مذهبی مانند تاپر مبعث پیامبر  و تاپر اسامی امام ها ، پیامبران و.. در آن وجود دارد. چرا که بسیاری از ایرانی ها روز های مانند مبعث پیامبر ، عید قربان ، عید فطر و یا همچنین ولادت پیامبران و امام ها را جشن می گیرند.

همچنین یکی از تکمیل کننده های اصلی تم هر مراسمی نیر تاپر ها بوده و به همین دلیل شما می توانید طرح و یا نوشته مورد نظر خود را که بیشترین هماهنگی باتم مراسم تان دارد را برای ما ارسال کنید تا در مدت زمانی کوتاه ، به شکل تاپر مورد نظرتان را در محل تحویل بگیرید.

تاپر پیامبرتاپر پیامبر

استفاده از تاپر پیامبر (تاپر مبعث پیامبر) برای مناسیت های همچون ولادت پیامبر و یا مبعث و … انتخابی مدرن و شیک جهت آرایش کیک خواهد بود. به دلیل تفاوت سلیقه ها در این زمینه نیز تاپر های سفارشی تولید می شوند. چرا که افراد مختلف ، جمله های متفاوتی برای این مراسم و تاریخ های مقدس در ذهن دارند. بسیاری متن ها را به شکل نستعلیق و بسیاری به صورت ساده دوست دارند.

با ورود به بخش تاپر های نسعلیق نیز می توانید نمونه های این تاپر ها را مشاهده کنید. همچنین بنا به سفارش شما متن ها می توانند به زبان های دیگر مانند عربی و… نیز طراحی و نوشته بشوند.

تاپر متن نستعلیق

تاپر حضرت محمد

خرید آنلاین تاپر کیک

خرید تاپر مبعث پیامبر و  بطور کلی تمامی محصولات مربوط به تم مراسم های مختلف نظیر استند ها و … امروزه به صورت آنلاین صورت می گیرد. چرا که این روش مزیت های بسیاری هم برا فروشندگان هم برای مشتریان دارد. در این مجموعه نیز روند ثبت سفارش بسیار ساده بوده و باید دقت داشته باشید بعد از انتخاب محصول مورد نظر ، رنگ و تعداد رو هم مشخص کنید تا قیمت برایتان مشخص شود. طرح های تخفیفی نیز در خصوص قیمت در این فروشگاه قراره داده شده که در ادامه توضیح خواهیم داد.

قیمت تاپر مذهبیقیمت تاپر مذهبی

قیمت تاپر ها در این مجموعه مثل تمامی فروشگاه های دیگر بر اساس سایز و جنس و رنگ تاپر ها تعیین می شود. اما وجود طرح تخفیفی نیز در این مجموعه کمک بزرگی به خریداران عمده تاپر ها خواهد کرد. چرا که برای هر تاپر یه دسته قیمت متفاوت بر اسا حجم خرید وجود دارد. دسته ی اول : قیمت تکی ، دسته ی دوم : قیمت 1 تا 10 جین و قیمت سوم : بالای 10 جین.

به این ترتیب هرچه حجم سفارش بالاتری داشته باشید ، قیمت به ازای هر واحد نیز برایتان کمتر محاسبه خواهد شد.

تاپر حضرت محمد

تاپر رسول اکرم

انواع تاپر روی کیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =