تاپر ولنتاین

تاپر ولنتاین نیز یکی از انواع مختلف تاپر های موجود در فروشگاه ما است که با کمترین قیمت ( و بالاترین کیفیت) و در کمترین زمان برای تمامی مشتریان به صورت تکی و عمده ارسال می شود. با توجه به افزایش محبوبیت تاپر ها و جایگزینی آنها به جای شمع و اشیاء تزئینی دیگر ، مجموعه بُعدنو بر آن شد تا این محصولات رو به صورت آنلاین و به سراسر ایران به فروش برساند.

استفاده از تاپر ها به این جهت که هم خاصیت شمع بودن دارند و هم ماهیت تزئینی ، بسیار باب شده.  اما همچنان این مشکل وجود دار که اکثرا مجبور به انتخاب از بین تاپر های موجود هستند. از این رو در این مجموعه می توانید طرح مورد نظر خود را در قالب عکس برای ما ارسال کرده و در کوتاه ترین به صورت تاپر تحویل بگیرید.

تاپر ولنتاین
تاپر قلب

خرید تاپر ولنتاین

خرید تاپر ولنتاین بسته به اینکه حجم سفارشات شما چه مقدار است و اینکه چه روشی برای ارسال انتخاب می کنید ، به شکل های مختلفی صورت می گیرد. با ورود به فروشگاه و انتخاب تاپر مورد نظر ، رنگ و تعداد مورد نیازتان ، قیمت برایتان محاسبه می شود.

علاوه بر تاپر ولنتاین انواع تاپر ها و استند های مناسبتی در این فروشگاه موجود بوده  و بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانید از ما خرید کنید. علاوه بر موارد فوق محدودیت طرح و مدل نیز در مجموعه بُعدنو وجود نداشته و می توانید طرح خاص خود را تبدیل به تاپر و یا استند کنید.

تاپر ولنتاین

تاپر ولنتاین چیست؟

تاپر ولنتاین چیست عبارتی است که روزانه به دفعات در گوگل سرچ می شود. هرچند که بیشتر ما آشنایی کلی با انواع تاپر ها داریم اما در ادامه توضیحی کلی در مورد تاپر ولنتاین خواهیم داد.

تاپر ولنتاین شیتی تزئینی است که همزمان سه کاربرد مختلف داشته و استفاده از آن در مجالس و میهمانی ها بسیار ترند شده است. تاپر ها علاوه بر اینکه به شیک ترین شکل ممکن کیک را تزئین میکنند ، می توانند خاصیت شمع هم داشته و به جای شمع مورد استفاده قرار بگیرند.  علاوه بر موارد ذکر شده نشان دهنده ی مناسبت مهمانی بوده و می توانند به عنوان یادگاری ای کوچک از روز به یاد ماندیتان نگه داشته شوند.

تاپر دخترانه

قیمت تاپر ولنتاین

قیمت تاپر ولنتاین و به طور کلی تمامی تاپر های موجود در این مجموعه با توجه به جنس و سایز تاپر مشخص می شود. البته نکته ی حائز اهمیتی که وجود دارد مربوط به حجم سفارشات است. به این صورت که هر تاپر دارای سه قیمت مختلف : قیمت تکی ، قیمت 1 تا 10 جین و  قیمت بالای 10 جین است. بنابراین هرچه میزان حجم سفارش شما بالاتر باشد ، خرید مقرون به صرفه تری خواهید داشت. تمامی سفارشات به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن ( با توجه به تعداد سفارشات شما) به دست مشتریان خواهد رسید.

تاپر ولنتاین

انواع تاپر ولنتاین

برای مشاهده ی انواع تاپر ولنتاین می توانید از دکمه ی بالای صفحه استفاده کرده و یا وارد فروشگاه شده و وارد دسته بندی ولنتاین شوید. اما اگر در پی یک تاپر یا استند با طراحی خاص هستید ، بهتر است طرحی از نمادی که برای شما معنی خاصی دارد استفاده کنید. همچنین می تواند تاریخی باشد که برای شما اهمیت خاصی داشته و یا از حروف اختصاری اسم خودتان در آن استفاده کنید. به این منظور کافیست تا طرح خود را برای ما ارسال کرده تا ما در کمترین زمان آن را به صورت تاپر برای شما ارسال کنیم.